Shtepia ne Kodren e Trimave

Shitet nga: AL agency 28 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Prishtine Vranjevc
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shpia ne Kodren e Trimave ( Vranjevc ) me 7 ari truall me flet posedues ne emer te pronarit, e ndertuar vone, shtepia ka 3 kate, ku ne katin perdhes ka Garazhen, dhe 2 dhoma, kurse ne katin e pare ka sallnin, kuzhinen, 2 dhoma te gjumit,
- banjon, dhe ne katin tjeter ka 3 dhoma, banjo, dhe shtepia eshte e rrethekuar me ballkona ne te dy katet rreth e rreth, po ashtut oborri i shtepis eshte i rrethuar ne muri siq edhe shifet ne foto.

Per me shume 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim