Shtepia ne Kodren e Trimave

Shitet nga: Besim 12 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Trimave
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 1 katshe ne Lagjen Kodra e Trimave Shtepia osht 1 katshe, Ndertim i vjeter..
Shtepia ka 2 dhoma nje kuzhin dhe Koridorin si dhe 1 Banjo.. Gjithashtu shtepia eshte perball Sharbanave apo Furra Lindi, Ne rrugen kryesore per Podjeve, vetem nje shtepi larg nga rruga kryesore.
Shtepia me gjithe oborr eshte rreth 2 ari..

Ja dhe Pamja nga sateliti..
https://www.google.com/maps/@42.6774089,21.1624074,26m/data=!3m1!1e3


Cmimi i negociushum..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim