Shtepia ne Lagjen Marigona Pronari ndrrim pranojm

Shitet nga: galaxy a5 17 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: marigona
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me siperfaqe 600m2 ne lagjen Marigona

Shtepia eshte e ndertume me materiale shum cilesore, ka te instalume rrymen, ujin dhe dritaret me roletna termo izoluese. Parcella gjithesej eshte e perber prej 7.8 ari te cilat jane te furnizume me 2 burime uji, kanalizimi, rrym, internet etj.

Shpia ka arkitekture shum te bukur dhe moderne si dhe nderitim shum solid dhe te forte.

Dokumentacioni eshte ne regull toka perkthehet menihere dhe vlen te ceket qe nuk jan ne as nje lloje hipoteke. nr +37745 408-120 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim