Shtepia ne Matican

Shitet nga: Anem 11 Gsh 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mat
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Mat dhe shtrihet ne nje hapsire prej 5Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 260m2 dhe ka kete renditje: nje sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia shitet e mobiluar me cmim prej 159.000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim