Shtepia ne Matiqan me 220m katror dhe 7ari pllac

Shitet nga: N U 02 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Matiqan 220 metra katror dhe posedon 7 ari pllac. Shtepia eshte e kryer ne teresi nga mbrenda dhe nga jashte,ka nxemje qendrore,alarm dhe kamer. Kati i pare posedon: sallon te madh, 2 dhoma gjumi, banjo dhe korridor me kuzhine kurse kati i dyte posedon: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe korridor. Bejme ndrrime edhe me banesa. 044256002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim