Shtepia ne Matiqan ose ndrim me banesa 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 15 Mar 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia ndodhet afer stacionit te fundit te autobusit lokal 3A

Trulli eshte 4.50 ari me infrastruktur te kompletuar si dhe shtepia ka leje ndertimi

Shtepia permban:

Bodrumin - si depo 25 m2
Perdhesa - erembrojtes, korridori, shkallet, banjo, dhoma e dites me kuzhine dhe trepezari, nje dhome e fjetjes, terasa
Kati i pare - 3 dhoma te fjetjes, korridori, terasa
Nenkulmi
Garazha me nje kthine eshte 12 × 3 metra

Mundemi te bejme ndrim me banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim