Shtepia ne Nic Lagje 206m2

Shitet nga: bashkim 12 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet shtepia ne prishtin ne lagjen Nic me 206m2 + 80m2 nenkulm dhe me mbi 4 ari truall me gjith infrastruktur komplet , shtepia ka 3 dhoma gjumi , dhoma ditet me kuzhin , garazh dhe 3 banjo, shtepia osht 90% po ashtu pranoj nje pjes kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim