Shtepia ne Peran!

Shitet nga: Fahrije 31 Gsh 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes Shtépin ne Peran 110. metra katrore afer Rruges ku jan te parapar edhe dy lokale me 9.Ari Trull.

Nr.37745983170 dhe gjerman 004915784494428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim