Shtepia ne Prishtine (Hajvali)

Shitet nga: ERONA shpk 25 Jan 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Hajvali
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine ne Hajvali, me lokacion shume te mire. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhine,4 dhoma te medha gjumi, sallon te madh 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur te kualitetit te lart dhe me pishe, lagje e qete dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte ne qytet.


Qmimi 245.000 i diskutueshem


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim