Shtepia ne Prishtine

Shitet nga: Azem 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia ne katin e pare ka sallon,trapezari,kuzhin,dhome te pritjes,banjo,shpajz,ballkon.Katin e dyte ka 4 dhoma gjumi,2 banjo.Oborri eshte i rregulluar me kubza,ka te mbjellura pisha,peme dhe lule.Shtepia gjithashtu permban edhe furnizim 24 oresh me rryme dhe uje,ka kanalizim,po ashtu eshte nje laxhe e qete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim