Shtepia ne Prishtine afer Baumarket

Shitet nga: AKS AGENCY 23 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

256 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpia ka një pozitë mjaftë të mirë dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Objekti posedon: Në katin e parë një dhomë gjumi dhe një dhomë tjetër e cila mund të përdoret si zyrë, ka një shpajz, salloni, korridori, kuzhina dhe një banjo. Salloni ka dalje në kopësht.
Kati i dytë ka katër dhoma gjumi, një banjo edhe korridor.
Gjthashtu mund të shfrytëzohet edhe tavani.
Shtëpia ka 5 ari oborr, posedon nxemje qëndrore, klimë, gjithashtu janë kamerat vezhguese 24h.
Oborri është I rregulluar bukur me kocka dhe gjithashtu ka edhe një bunar mbrapa shtëpise me hidrofor.

Shtepia mund te ipet edhe me Qira ,
Çmimi : 259.000 Euro, me mobile lusoze të ardhura nga Belgjika.
Shtepia mund te kembehet ne forma te ndryshme, me banese ne prishtine , dhe Fushe Kosove me ndonji automjet dhe menyra te ndryshme te kembimit.
Ndërsa pa mobile 250.000 Euro.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. “ AKS AGENCY “
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim