Shtepia ne Prishtine

Shitet nga: Bajram 12 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 400 metra katror. 6 dhoma, sallon ,kuzhine te veqant, dy garazha ,podrum, 3 banjo. Shtepia eshte me 3 ari truall..Shtepia eshte ne Koder te Trimave, Prishtine.

Qmimi eshte 220000 euro


tel. 044 412 184 (Kosove) dhe

+4917667442285 (Gjermani)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim