Shtepia ne Sofali me 530 m3 dhe trualli 9,6 ari.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen Sofalia me siperfaqe te shtepise prej 530 m2, dhe trualli prej 9,6 ari.
Shtepia eshte e renovuar dhe posedon dy sallona te medhaj, kuzhina me trapezari, 4 dhoma te fjetjes, 2 banjo, 4 ballkona dhe podrumi shume i madh.
Shtepia ka ngrohjen qendrore dhe oborrin e rregulluar, si dhe ka pamje shume te bukur te lagjes dhe qytetit.

Cmimi i shtepise eshte 230,000 euro.

Ben edhe nderrim me dy banesa te reja 3-dhomeshe me kompenzim.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel: 038-244-905; Mob: 044-172-136(viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim