Shtepia ne Ulqin - Shtoj me oborr 3,5 ari

Shitet nga: Linda Ukimeraj 21 Qer 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Shtojin e Eperm, afer plazhes Kopabana dhe eshte ndertuar ne vitin 2005 . Shtepia ka kuzhinen, dhomen e dites, dy dhoma te fjetjes dhe dy banjo, te kompletuara. Kushtet ne shtepi jane shume te mira.

Vendi eshte shume i fresket dhe nuk ka nevoje per klime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim