Shtepia ne Velani te Prishtines

Shitet nga: SHITET 31 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Velani
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 3- kateshe ne Velani , eshte e mobiluar dhe e rregulluar mire.
Shtepia gjendet perball shkolles se mesme Iliria .

Qmimi sipas marreveshjes.

Numri kontaktues : 044972325
Viber : +37744972325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim