Shtepia ne Veternik te Ish-Kolegji Mehmet Akif

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Krr 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Veternik

Shtepia gjindet afer ish-Kolegjit Mehmet Akif

Shtepia eshte 2 katshe me siperfaqe 430 m2

Renditjet:

5 Dhoma Gjumit
1 Sallon me Kuzhin
4 Banjo
5 Ballkona
Shpajz

Posedon:

-Dhom per Pastrimin dhe Tharjen e Rrobave
-Nxemje Qendrore me Plin, Naft dhe Rrym.
-Bunar me Uj
-Obori Komplet e Rregullar
-Parking per 10 Vetura

10 Ari obor + Podrum 144 m2

Rruga esht e shtruar me Kubza

Qmimi 360. 000 i diskutueshem

Shtepia mundet te Shitet edhe me 5 Ari obor.

Qmimi 260.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim