Shtepia ne arberi ne rrugen kryesore

Shitet nga: Avni 05 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

435 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: arberia
Sipërfaqe: 282 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHitet ose behet ndrrim me banesa shtepia ne arberi ne rrugen e zagrebit afer ministris se shendetsis shtepia ka reth 4 ari truall gjithashtu ka dhe dy lokale ndrrimi i mundshem me banesa 50% e qmimit te shtepis duhet te behet me para ndersa 50% bej ndrrim me banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim