Shtepia ne lagjen Arberia 1

Shitet nga: Alban Vokshi 10 Gsh 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 3 kateshe ne nje nder lagjet me te mira ne qender te Prishtines me 4.20 ari truall. Shtepia gjindet ne mes te 2 rrugeve dhe shum e pershtatshme per jetese ose edhe per ndertim te larte ( E URBANIZUAR NGA KOMUNA PER NDERTIM TE LARTE). Shtepia eshte ne emer te pronarit dhe mund te perkthehet menjehere ne emer te blersit potencjal. Shtepia NUK eshte peng nga ndonje nga bankat. Bejme ndrrim edhe me banesa ne Prishtine. Per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim