Shtepia ne lagjen Kolovica

Shitet nga: behar 10 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.Jan Kukuzeli
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 1 dhome , sallonin me kuzhin dhe oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim