Shtepia ne lagjen Mati 1 afer shfmu "Pavaresia"

Shitet nga: Nexhibe Arifi 01 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Viti i ndërtimit :2002
Ekstra :Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
Përshkrimi :Shtepia ka 3 kate.Njeri kat ka hyrje te vecante koridorin 1 banjo me 2 dhoma gjumi dhe ne njeren dhome salloni me kuzhine.Dy katet e tjera jane ne nje hyrje gjithsej kane 4 dhoma gjumi sallonin,kuzhinen dhe 2 banjo.Gjithsej shtepia ka 270 m2.Ka edhe nje anex i cili ka 2 kate me hyrje te vecanta ,te dy katet kane nga 70m2 dhe posedojne secili nga 3 dhoma dhe nga nje banjo.Shtepia posedon poashtu edhe nxemje qendrore(perpos anexit).Gjendet ne nje pjese kryesisht te qete ne lagje dhe me infrastrukture te mire.CMIMI ESHTE I NEGOCIUESHEM.
NUMRI KONTAKTUES ESHTE 044 811 381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim