Shtepia ne lagjen sofali ne Prishtine

Shitet nga: Betim 04 Krr 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR   150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: sofali
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen sofalia shtepia ka 6 ari truall dhe eshte e banueshme shitet me te gjithe interierin qe i ka brenda mundesi ndrrimi me banese per info 045 231 170 dhe ne viber +377 45 231 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim