Shtepia ne matiqan me 220m katror dhe 7ari pllac

Shitet nga: nura 20 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet shtepia ne matiqan 220m katror dhe posedon 7 ari pllac.
shtepia eshte e kryer ne teresi nga mbrenda dhe nga jashte ,ka nxemje qendrore ,alarm dhe kamer..
kati i pare posedon : sallon te madh,dy dhoma gjumi,banjo,dhe korridor me kuzhine, kurse kati i dyte posedon : sallon ,kuzhine,dy dhoma gjumi ,banjo dhe korridor.
bejme ndrrime edhe me banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim