Shtepia ne shitje

Shitet nga: Shpend Venhari 23 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dervish Rrozhaja nr.43, Aktash 1, Prishtine 10000
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine ne Prishtine ne lagjen Aktash 1, afer poliklinikes "Zatriqi". Shtepia ka siperfaqe prej 320m2, 5 dhoma dhe 2 banjo ku secila dhome ka ballkonin e vete. Shtepia posedon terase te posaqme prej 44m2 me dalje nga kuzhina dhe salloni ne katin e 2-te. Shtepia posedon sistemin e ngrohjes me nafte. Gjithashtu kesaj shtepie i takon edhe nje lokal i cili paraprakisht ka sherbyer si ordinance, dhe kjo shtepi e cila ka gjithsej 5 ari ka edhe vend per parkim dhe oborrin perpara si dhe mrapa lokalit.

Nr. kontaktues:

044 120 694
dhe
045 366 505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim