Shtepia ne shitje ne QAGLLAVIC 290m2 me 4 ari tr..

Shitet nga: Petriti 20 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon 290m2
Renditja ne katin e pare;
-Qendrimi ditor plus tryezaria
-Nje dhome gjumi
-Banjo
-Ballkoni
Renditja ne katin e dyte;
-Tri dhoma gjumi
-Dy banjo
-Njera dhome e gjumit e ka banjon e vet
-Terraca e madhe qe gjindet mbi garazh
-Qmimi eshte 140.000euro
Pranojm edhe vetur kompenzim
-behet e gatshme per banim ne fund te muajit qershor 2015
Marrveshja behet te noteri, ka leje ndertimi dhe mund te lihet hipotek
Shtepia dorzohet me qelsa ne dore, pa mobilje vetem me elemente te sanitarise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim