Shtepia ne shitje

Shitet nga: Dardan 07 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

198 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ne shitje ne veternik mbrapa gorenjes,Shtepia ka gjithsej 5.5 ari me oborr.Shtepia eshte 220 m2.
Kati i pare sallon me kuzhin dhe banjo,kati i dyt eshte 3 dhoma gjumi dhe nje dhom pune dhe banjo posedon terasen e madhe garazh,nxemja qendrore me pelet posedon 24 uje etj etj....Shtepia shitet e mobiluar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim