Shtepia ne shitje

Shitet nga: Lorik 10 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: arberi
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne arberi afer melodia px .Shtepia ka dhome te ndejes , te fjetjes ,femijeve , dhe dy te tjera dy banjo , terasa nje shpajze ka dhe oborrin . shtepia eshte e mobiluar . te interesuarit te lajmerohen ne 045441877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim