Shtepia prej 270m2 ne Prishtine

Shitet nga: Petrit 22 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia e cila është ndërtim i ri, e përcjellur me të gjitha nevojat që nga fillimi i ndërtimit e deri në përfundim të saj;
Shtëpia është moderne, është në emër tim personal;
Shtëpia është dy katëshe + bodrum; Bodrumi ka dhomën e punës, garazhën, dhomën për sistemin e nxehmjes, depo dhe një wc.
Kati i parë ka një dhomë gjumi, dhomë të ditës, kuzhinën dhe një banjo (wc + tush).
Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, një dhomë pune, një banjo dhe një wc.
Shtëpia është e pajisur me nxemje, laminat, gilindera etj. Ka izolim termik të dyfishtë, është e pajisur me bunar i cili ka ujë të mjaftueshëm;
Shtëpia ka pishinë;
Shtëpia është me pamje nga juglindja dhe ka qasje në dy rrugë.
Për çdo informatë ose pyetje që mund të keni në lidhje me shtëpinë, ju mund të më kontaktoni në numrin e telefonit +37745435505.
Për më shumë rreth shtëpisë, ju mund të vini dhe ta shikoni dhe për çdo që jeni të interesuar të dini do të ju informojë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim