Shtepia shitet ose leshohet me qera

Shitet nga: Skender 14 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia ne shitje gjindet ne kolovice , gjithashtu jemi te gatshem ta leshojme ate me qera.
Shtepia eshte 3 katë plus podrum. Kati parë dy lokale , kati dyte kuzhine dhe sallon + dhome fjetje ndersa kati trete ka 3 dhoma.
Per me shum info kontaktoni ne nr : 044 / 127 / 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim