Shtepia te lagja e Vneshtave

Shitet nga: Ejyp 17 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me dy hyrje te vecanta, ka plan P+2 me bodrum dhe garazhe. Kati 1 sallon me kuzhine dhe kati dyte 3 dhoma gjumi per secilen hyrje, siperfaqja banimit per dy hyrjet eshte 630 m2, ndersa trualli ka 6 ari. Shtepia gjendet te lagja e Vneshtave afer Klinikes Kubati, shtepia eshte e paperfunduar siq shihet ne foto.
Per cfaredo informate kontaktoni ne nr e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim