Shtepia te tregu i gjelberte

Shitet nga: Shemi 03 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia te tregu i gjelbert ne Prishtine.Shtepia ka 1ari e 40, dhe gjendet ne qender te qytetit afer tregut te gjelberte ne Prishtine. Shtepia gjendet afer Komunes se Prishtines, shkolles fillore Emin Duraku,Ambullantes, Gjykates, tregut etj. Shtepia eshte ne pjesen e vjeter te qytetit ne rruges Gjergj Fishta ose rruga ish Bihaqi. Ju mund te vizitoni shtepin per ta pare dhe mund te kontaktoni ne keta numra te telefonit 044 311 043, 044 311 042, Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim