Shtepia tri katëshe me dy ari oborr ne Prishtine

Shitet nga: skenderi 27 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepia tri kateshe ne sofali te xhamia rruga mbretresha teuta.
shtepia eshte e gatëshme per banim dhe perkthim i menihershum.
per ma shumë na kontaktoni ne tel.045827182.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim