Shtepia/villa

Shitet nga: Burim Smajli 25 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shpia 2 kateshe, me 3 ari trull ,
Ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo , sallon , kuzhin, dhe 2 ballkong, qe Jan te izoluara me materiale nga norvegjia, shpia ka izolime jasht e mrena, banjot Jan te rregulluar, nja ne katin 1 dhe nja ne 2 , , shitet me mobile, kontakto ne tel: apo ne Viber : 004798826582
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim