Shtepia

Shitet nga: Rabit 18 Shk 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes shtepin e cila gjendet ne rrug te Ferizajit afer pompes se bezines "Kosova Petrol". Ka 3.5 ari, ne katin e pare te shtepis eshte salloni, kuzhina, + kuzhina ndihmese ( shpajz), dhom te gjumit dhe banjo, kurse kati dyte perfshin tri dhoma gjumi, banjo dhe nje shpajz, ka kanalizim, ujesjelles, internet etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim