Shtepia

Shitet nga: Nijazi 18 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga "Ardhmeria" nr:1
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e cila ka 3 kate (me bodrum), shtepia eshte e kompletuar me: energji elektrike, ujesjelles, ngrohje qendrore, bunare si dhe pishinen (bazenin). Gjithashtu shtepia eshte e kopletuar edhe sa i perket mobilimit. Vlene te ceket se shtepia muret e jashtme i ka te dyfishuara dmth: bllok-stiropol-bllok. Gjithashtu shtepia ka edhe shume gjera te tjera te cilat shume shtepi nuk i posedojne. Per informata te tjera ju lutemi te lajmroheni ne nr e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim