Shtepia

Shitet nga: Naser Avdiu 07 Gsh 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

92 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Bardhosh perball Auto Servis Muqiqit.
Shtepia eshte e ndertuar qe 3 vite.
Shtepia ka te gjithe infrastrukturen e plote, si dhe dokumentacion ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim