Shtepia

Shitet nga: nn 10 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 katëshe dhe me podrum me 4 ari truall në lagjen Kodra e Trimave (Vranjefc), rr.Daniel Defo, afer shkolles fillore Hilmi Rakovica. Shtepia eshte ndertim i ri dhe e rregulluar komplet. Shtëpia është në një vend të qetë banimi dhe ka afer shkollen fillore, kopshtin e femijeve dhe ambulanten.
Tel. 0037745 806 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim