Shtepia

Shitet nga: Besim 27 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte 2 katshe kati i par ka sallonin kuzhinen dhe nje dhom gjumi poashtu edhe banjon kati i dyt ka 3 dhoma gjumi dhe banjo ka 2 ari e gjys truall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim