Shtepia

Shitet nga: Anduena 24 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rr.Hajrrullah Abdullahu nr.8, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet shtepia,ne Rr.Hajrrullah Abdullahu nr.8, Bregu i diellit
numri i kateve 2+1,
lokal 60m2
5.08 ari oborr komplet me shtepi dhe lokal
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim