Shtepija në veternik

Shitet nga: Haki shkodra 28 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 780 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin mê sistem banesor ka 3 banesa nga196 metra katror 1 banes60 metra katror.shtepija gjindet ne vendin Ë pershtatshem si per Banim ashtu edhe per qdo biznis. Asht mbrapa forteses dhe gorenjes . 2 banesa jan te rregullume shum bukur .bejmndrrimme troje , mund të shiten banesat veq e veq . Ka uji 24 or ka bunar dhe uji sjells. Me dokumentacion të rregulluar. Personat Qe Jan të interesuar mund të lajmrohen edhe permes Viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim