Shtepija ne prishtin ne lagjen e kolovices

Shitet nga: xxxxxxx 06 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne lagjen kolovica e sapo ndertuar me siperfaqe prej 200 metra katror dhe 3 ari obor 100 metra larg rruges kryesore me te gjith infrastrukturen . perkthimi i menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim