Shtepija ne Prishtine

Shitet nga: Dardan 08 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine e cila gjendet menjehere prapa Gorenjes ne Prishtine e ndertuar ne nje siperfaqe prej 5.5 ari. Shtepia ka nje siperfaqe mbi 200 m2, perfshire garazhen. Shtepia posedon kater dhoma gjumi, dy banjo te kompletuara, sallonin me kuzhine si dhe parahyjen. Shtepia eshte e paisur me nxemje qendrore me sistemin me pelet dhe dru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim