Shtepija ne ULQIN plazha e madhe

Shitet nga: zahid 24 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
shtepija ka 90m2 per kat,eshte 2 katshe dhe eshte e banushme por edhe per dhenje sezonale eshte e kompletuar,ka 500m2 oborr dhe verand
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim