Shtepija ne shitje 280m2 + 120m2 lokal ne Prisht..

Shitet nga: Muharrem Sulejman 23 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ilir Konusheci 20/B Prishtinë mbrapa Tregur të Gjelbert. 5+1
Kati i parë përmban 2+1 kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Kati i dytë përmban 3 dhoma banjo dhe teras por nuk ështe përfunduar,
Lokali 120 m2 dhe ështe i lshum me qira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim