Shtepija rruga edmond hoxha prishtin nga besim g..

Shitet nga: besim gashi 16 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shtepin ne rrugen edmond hoxha prishtine afer velanis edhe ka afer parkun e qytetit shtepia ka 1dhom dite ka
2dhoma gjumi 1banjo 1ballkon ka 1bodrum dhe 1garazhd posht shtepija osht me dokumenta ne rregull perkthimi
mund te behet meniren .shtepija osht e banushme ka pak nevoj per renovim un per momentin jam duke banuar ne to.pres blers serioz nr 045.381.016. 35000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim