Shtepin ne Prishtin ne lagjen kodra e trimave

Shitet nga: Behar 17 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne prishtin ne lagjen kodra e trimave rruga 27 nentori rrug ne te cilen qarkullojn linja e autobusave 3a shtepia ka 170 metra katror dhe perbehet prej kati i 1dhom dite me kuzhin dhom gjumi depo banjo kati i 2 tri dhoma gjumi dy terasa dhe banjo shtepia ka gjithseja 2 ari e 3 metra katoror dhe eshte e rrethuar ne te kater anet shtepia eshte me plan te detajuar nga ingjinjeret e ndertimtaris me infrastuktur te plot e izoluar dhe e ndertuar me materjal shum cilsor dokomentaconi i rregullt dhe ne emrin tim porsonal qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim