Shtepin ne Prishtin

Shitet nga: Behari 01 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne prishtin lagjja kodra e trimave afer hotel princi i arberit rruga 27nentori rruge ne te cilen qarkullojn autubosat e linjes 3a shtepia ka parcell prej 2ari e 30 shtepia ka 170 metra katror dhe perbehet prej kati i 1dhom dite me kuzhin dhom gjumi depo banjo kati i 2 tri dhoma gjumi banjo 2 tarasa dhe depo shtepia eshte e ndertuar me plan te projketuar nga ingjinjeret e ndertimtaris me materjal shum cilsor ka infratruktur te plot dhe eshte e izoluar oborri eshte i rrethuar ne te kater anat me beton e gilinder dokometacioni i rregullt ne emtin tim personal qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim