Shtepine moderne 255.000

Shitet nga: nebi krasniqi 25 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtepine modern ne lagjen e spitalit Mati 1, 255.000 (1 mi euro m2 dhe oborri ne dispozicion 2 ari falas)
ka 4 dhoma gjumi salon me trapezari, kuzhine ndaras, 3 banjo terrase te madhe, oborri 2 ari, I rregulluar me kocka dhe bari e peme e pisha, ka bunar per ujitje. Eshte vend shume I qete dhe ka kojshi shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim