Shtepine ne Prishtime

Shitet nga: Vebi 29 Gsh 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.27 Nentori
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine 2 kateshe ne Prishtine me 150m2 dhe 1.6 ari oborr.Shtepia ne katin e pare ka :dhome gjumi,kuzhin,sallion,banjo dhe koridor, ndersa kati i dyte :3 dhoma ,banjo,koridori dhe terasa. Oborri i rrethuar me beton dhe gilindera ndersa mbrapa shtepise gjendet garazhda rreth 35 m2 .Shtepia gjendet afer hotel Princi i arbrit ne rrugen 27 Nentori ne Prishtine,Qmimi 56.000 Euro Nr.Kontaktues: 044 646 244.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim