Shtepine ne qender te prishtines

Shitet nga: merita 18 Dhj 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Mark Isaku
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shes shtepine ne qender te prishtines, afer qafes, tek ish klubi i boksit.
shtepia ka dhe lokal me 35 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim