Shtepitë ne Lagjen NIC

Shitet nga: AKS Agency 18 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

168 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja NIC
Sipërfaqe: 208 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
SHITEN TRI SHTEPI NE LAGJEN NICI NE SIPERFAQE NGA 208 M2. SHTEPIT KANE NGA TRE ARI TOKE DHE MUND TE PERKTHEHENN MBRENDA NJI DITE . CMIMI I SHTEPIVE ESHTE 168 000 EU . ME KESH PARA PAK I NEGOCIUSHEM. SHTEPIA KA DY BANJO NJI E PERBASHKET DHE NJI FORME E APARTAMENTIT. SHTEPIT KANE GARAZHET PER AUTOMJET DHE PER PAISJE SHTEPIAKE SI DHE POSEDOJN KALDA PER NXEMJE QENDRORE DHE FURNIZIM TE OBJEKTIT ME UJ TE NGROHT. JU MIRPRESIM SHIJOJE JETEN NE AMBIJENT TE SIGURT DHE BASHKOHORE PA MENDUAR SE DIKUSH DO TA CENOJ PRONEN TENDE.! TE NJEJTAT EDHE IPEN ME QERA NE AFATIN E PARE ME TE SHKURTER KOHOR PREJ 2 VITEVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim